iPhone SE je pravdepodobne najdiskutovanejším telefónom posledných týždňov. Apple určite urobil zaujímavý krok, ktorým vyplnil dieru na trhu a ponúkol špičkový smartfón, ktorý ponúka to najlepšie z predchádzajúcich troch generácií.

Najlepší mobil na svete

iPhone SE ponúka to najlepšie, čo Apple za posledné roky vytvoril. U Apple sme si už tak trochu zvykli, že s cenou to často poriadne prestrelí. Tentokrát najhodnotnejšia spoločnosť sveta prekvapila a ukázala nám smartfón, ktorý má tendenciu stať sa jedným z najpredávanejších smartfónov tohto roka, za ozaj priateľskú cenu vzhľadom na funkcie a výkon, ktorý ponúka.

- Reklama -

Apple navyše vypočul svojich fanúšikov, ktorých nepotešila nová veľkosť posledných vlajkových lodí Applu. Tá väčšinu z nich odradila od kúpy a radšej zostali pri staršom modeli.

Na Slovensku čoskoro!

Slovenskí autorizovaní predajcovia už spustili predobjednávky. No ak patríte k tým, ktorý by si nový iPhone radi vzali k paušálu od slovenských operátorov a netrpezlivo čakáte, kedy operátori zaradia nový iPhone SE do svojej ponuky, máme pre vás dobrú správu. Spýtali sme sa priamo operátorov, kedy jeden z najnovších počinov Apple, zaradia do svojej ponuky.

V Orangei iPhone SE koncom apríla

,,Urobíme všetko pre to, aby sme našim zákazníkov priniesli nový iPhone čo najskôr, v priebehu následujúcich týždňov. Najväčší nedočkavci si iPhone SE 16 GB Space Grey budú môcť zarezervovať už od konca apríla,” prezdradila pre svetapple.sk hovorkyňa Orange Slovensko, Alexandra Piskunová.

O2 prinesie všetky verzie nového iPhonu

Operátor O2 taktiež plánuje zaradenie nového iPhone do ponuky už tento mesiac. ,,iPhone SE budeme mať v predaji už v priebehu mesiaca apríl. Bude k dispozícií 16 GB a aj 64 GB pamäťová verzia, vo všetkých farebných variantoch,” prezradila za O2 Martina Jamrichová.

Telekom zisťuje záujem

Spoločnosť Telekom neposkytla svetapple.sk svoje stanovisko, no pred pár dňami pridali na svoj web podstránku týkajúcu sa práve uvedenia nového iPhone do predaja. Na tejto špeciálnej stránke zisťuje Telekom záujem o novinku z dielne Apple. Podstránka ponúka možnosť nezáväzne si rezervovať 64 GB variantu vo farebných prevedeniach Space Grey a novej Rose Gold.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here