Ak vás doterajšie recenzie a poznatky ohľadom nového iPhonu SE 2. generácie nepresvedčili a chcete vedieť viac, máme pre vás video, po ktorom sa už budete vedieť rozhodnúť. Petr Mára patrí medzi najznámejších československých recenzentov nových Apple produktov. Takto hodnotí iPhone SE 2020 po týždni používania.

Petr Mára testuje iPhone SE 2. generácie

Následujúce video je zaujímavé či už pre záujemcu alebo fanúšika. Petr Mára opisuje množstvo zaujímavostí, ktoré by ste o novinke mali vedieť, no zo súčasných článkov alebo videí ste sa ich ešte nedozvedeli. Z nášho pohľadu je veľmi dôležité porovnanie s viacerými iPhonmi, nielen s modelom 8 (z ktorého SE 2020 technicky vychádza). Petr Mára hovorí aj o iPhone 11 Pro či iPhone XR, medzi ktorými sa veľa ľudí pochopiteľne rozhoduje.

- Reklama -

Hodiť sa vám môžu aj poznatky ohľadom výdrže batérie. Tá je schopná pri veľmi zriedkavom používaní dosiahnuť aj 4 dni bez nabíjania. Pri bežnej, každodennej manipulácii so zariadením však treba rátať s „celodennou“ výdržou, čo bude väčšine používateľom vyhovovať. Ak na zariadení budete robiť náročné procesy a hrať hry, telefón nemusí vydržať ani jeden deň. Tu by sme len doplnili, že toto isté platí napríklad aj pre iPhone 11 Pro Max, ktorý máme v redakcii, takže je to úplne v poriadku…

Pokiaľ vás video zaujalo alebo chcete vedieť niečo viac o spoločnosti Apple z pohľadu človeka, ktorý má veľmi zaujímavé názory a celej problematike rozumie, určite vám odporúčame, aby ste začali sledovať tento kanál. Petr Mára sa samozrejme nevenuje iba spoločnosti Apple. Veľký záujem prejavuje aj o elektromobily či iné technologické odvetvia

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.