Pokiaľ ste v piatok sledovali našu stránku, určite ste si všimli, že sme sa zúčastnili polnočného predaja iPhonu 6, ktorý sa konal v bratislavskej Eurovei. Pobočka m:zone svoje brány otvorila presne 1 minútu po polnoci a tak nám umožnila nakúpiť si svoje iPhony, ako prvým na Slovensku. Poďte sa s nami pozrieť na to, aká atmosféra počas celej akcie na pobočke panovala. 

Ako v AppleStore

Pokiaľ sa z vás niekto celej akcie zúčastnil, určite vie, že organizačne bola zvládnutá na jednotku! O nekupujúcich tu bolo postarané naozaj výborne. Spoločnosť si pre nás dokonca pripravila aj drobnosť v podobe vody a kľúčenky. Väčšina, ktorá sa zmestila, stála na červenom koberci a atmosféru spríjemňoval vynikajúci DJ. Po otvorení na nás čakal naozaj „akčný“ personál, ktorý bol pohotový pri všetkom, čo sme od neho potrebovali. Ukázalo sa to aj pri vybavovaní objednávok, kedy sme svoj iPhone získali približne do troch minút od vstupu na predajňu. Okrem iPhonov sme mali príjemnú skúsenosť aj s nákupom príslušenstva, či vybavovaní istej karty.

image

Nové produkty

Do predajne sme šli s cieľom zakúpiť si nový iPhone. Vôbec sme netušili, že sa v nej budú nachádzať aj najnovšie Jablkové zariadenia. Ako prvý nám do oka padol nový iPad Air 2. Tých bolo na predajni naozaj veľa a tak sme si ho mohli pozrieť vo všetkých farebných vyhotoveniach. Okrem toho sa tam však nachádzal aj úplne nový iMac s 5K retina displejom či iPad mini 3.

image

Tombola

Na záver celej akcie okolo 1:30 ráno sa konala ešte tombola, v ktorej sme mali možnosť súťažiť o jeden nový iPhone 6. Celý čas sme dúfali, že výhercami budeme práve my a vám iPhone budeme môcť dať do súťaže. To sa nám však nepodarilo,no výhercovi samozrejme blahoželáme.

Konečný verdikt

Na celej akcii bolo výborné to, že nás sprevádzal naozaj šikovný personál. Ten dodal polnočnému predaju istú čerešničku na torte! My sme veľmi radi, že sme sa niečoho podobného mohli zúčastniť. Organizátori sa totiž snažili vytvoriť čo najlepšiu atmosféru a to sa im skutočne podarilo!

Prečítajte si tiež  Návod: Ako zrkadliť obrazovku iPhonu na TV?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.