Absurdné prípady a príhody sú naozaj rozšírené po celom svete, ale väčšina tých najhlúpejších sťažností, či súdnych sporov vzniká v Amerike. Na to sme si už určite všetci dobre zvykli a sme si viac ako istí, že ťa neprekvapí najnovší totálne absurdný prípad z Ameriky, ktorý sa odohral v staršom aute s kazetovým prehrávačom!

To nie je na iPhone, ale na kazety!

Istý mladík, ktorý vlastní svoje vozidlo z 90-tých rokov sa rozhodol, že si z neho pustí hudbu. Vytiahol teda z vrecka iPhone, spustil Apple Music a iPhone vopchal do „docku“. Dopadlo to však celkom inaki a namiesto toho aby mu začala hrať hudba v aute, hrala iba v priehradke na kazety, ktorú si tak trošku pomýli s miestom, kam sa vkladá iPhone. Nevadí, to sa predsa môže stať každému, tento príbeh má ale pokračovanie.

- Reklama -

Mladíkovi sa totiž nepáčilo, že mu hudba v aute nehrá a tak napchal svoj iPhone do vyššie spomenutej priehradky tak, že sa už v podstate ani nedala spustiť hudba. iPhone sa žiaľ poškodil a jeho majiteľ sa v súčasnej dobe vo veľkom sťažuje. Niektoré podobné spory vyznejú naozaj vtipne! 🙂

iPhone casette dock fail

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.