Minulý rok sa v Apple odohralo niekoľko významných zmien. Prvou z nich bola čierna farba, ktorá v podstate úplne zmizla a nahradila ju vesmírne šedá. Druhou významnou novinkou bolo pridanie zlatej farby, ktorá je momentálne dostupná pre iPhone 5S, iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Prednedávnom sme pre vás pripravili článok o tom, že Macbook Air ponúkne taktiež zlatú variantu. Dnes sa do zoznamu pridáva aj iPad Air (2), ktorý by mal byť predstavený už tento mesiac!

Zlatý iPad?

Po úspešnom štarte tejto farebnej kombinácie na iPhonoch bude chcieť Apple rozšíriť ponuku Champange-Gold aj na iPad. Veď táto zlatá farba, nie je až taká zlatá na zariadenie sa perfektne hodí. Navyše je dizajn momentálne veľmi podobný iPhonu 6/6 Plus a tak by bolo celkom logické, keby sme na prvých oficiálnych fotkách prezentovaných na keynote videli aj zlatú variantu!

ipad-mini-gold-concept-03
Zlatá varianta iPadu Air je veľmi pravdepodobná! – svetapple.sk

O iPade mini (3) ani slovo!

Aj napriek tomu, že je viac než pravdepodobné, že sa pri iPade Air dočkáme aj zlatej varianty, pri iPade mini tretej generácie to tak jednoznačné nie je. Respektíve, pokiaľ Apple predstaví zlatu variantu pri väčšom iPade, bude jasné, že ju uvidíme aj na menšom modeli, no o tom zatiaľ nekolujú žiadne informácie. Jediná správa, ktorú sme za posledných niekoľko mesiacov mali možnosť počuť bola, že bude predstavený až začiatkom budúceho roka! Na tohoto ročnej “iPadeáckej” keynote by sme podľa všetkého mali vidieť nový iPad Air, zrejme aj iPad Pro a možno iMac s retina displejom. Stačí už len chvíľu počkať!

iPad-Air-in-Gold
O iPade mini nemáme zatiaľ žiadne informácie! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.