Každým dňom sa po webe šíria fotky, ktoré poukazujú na pripravovaný iPhone 6. Zadné šasi tu máme takmer stále, no poväčšine v 4,7″ verzii. Dnes sa totiž objavili fotky šasi iPhonu 6L v porovnaní s tým, čo ponúka iPhone 6.

Väčší a menší

Na najnovších záberoch môžme v porovnaní vidieť iPhone 6 a iPhone 6L. Teda respektíve ich zadné, hliníkové šasi, na ktorom môžme vidieť ešte stále biele prúžky, oddeľujúce anténu, ktoré nie sú zrovna po chuti mnohým používateľom. Na prvý pohľad je jasné, že väčšia verzia Jablkového smartfónu bude vhodným konkurentom napríklad pre Samsung Galaxy Note 3. Oproti klasickej 4,7″ verzií je totiž naozaj obrovská. iPhone 6L, však sprevádzajú údajné výrobné problémy, ktoré by mala spôsobovať jeho ultra tenká batéria. My v redakcií si však myslíme, že hlavným dôvodom prečo Apple „údajne nestíha“ vyrábať 5,5″ iPhone 6L je skôr to, že Jablková spoločnosť chce nechať menšej 4,7″ verzií viac času, a tak predstaví iPhone 6L cielene o niečo neskôr a to možno až v roku 2015!

rearshell1
Na fotografiách údajných zadných šasi iPhonu 6, môžme vidieť to, že zadné pásiky zatiaľ ostávajú. My však dúfame, že sa do výroby nedostanú – svetapple.sk
rearshell2
Na fotografiách môžme vidieť iPhone 6L v porovnaní menším 4,7″ iPhonom 6 – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.