Je to tu, delí nás zhruba hodina od najdôležitejšej konferencie toho roku. Karty sú už viacmenej rozdané a aj my vieme celkom presne, čo môžeme od Applu vlastne očakávať. Dôležité je aj to, pozrieť si Keynote. V prípade, že budeš mať okolo 19:00 hodiny čas, určite si ju nenechaj ujsť, nakoľko už len vidieť ju môže byť poriadny zážitok. Kde ju bude možné sledovať? 

Apple.com

Najlepšie bude, pokiaľ nebudeš špekulovať a pozrieš si ju na oficiálnych stránkach spoločnosti Apple. Sledovať sa dá týmto spôsobom či už na mobile alebo na Macu. Jednoducho si otvoríš Apple.com a tu už nájdeš presne ten odkaz, ktorý pravdepodobne hľadáš. Všetko sa začne už o 19:00 nášho času. Odhadujeme, že konferencia bude trvať nejaké 2 hodiny a už počas nich, prípadne po pár minútach sa môžeš tešiť na prvé články priamo na našom webe. Nenechaj si to teda újsť. Tešiť sa môžeš napríklad na nový iPhone X ale aj iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Ďalšie novinky sú potom Apple TV 5. generácie, Apple Watch Series 3, vylepšené slúchadlá AirPods, či teoreticky aj iPod Touch 8. generácie.

Sleduj nás pokojne aj na Facebooku, na ktorom budeme rovnako aktívny a budeme sa snažiť priniesť ti čo najviac informácií tak rýchlo, ako to len pôjde. Tím svetapple.sk

Keynote - svetapple.sk

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here