Je to tu, delí nás zhruba hodina od najdôležitejšej konferencie toho roku. Karty sú už viacmenej rozdané a aj my vieme celkom presne, čo môžeme od Applu vlastne očakávať. Dôležité je aj to, pozrieť si Keynote. V prípade, že budeš mať okolo 19:00 hodiny čas, určite si ju nenechaj ujsť, nakoľko už len vidieť ju môže byť poriadny zážitok. Kde ju bude možné sledovať? 

Apple.com

Najlepšie bude, pokiaľ nebudeš špekulovať a pozrieš si ju na oficiálnych stránkach spoločnosti Apple. Sledovať sa dá týmto spôsobom či už na mobile alebo na Macu. Jednoducho si otvoríš Apple.com a tu už nájdeš presne ten odkaz, ktorý pravdepodobne hľadáš. Všetko sa začne už o 19:00 nášho času. Odhadujeme, že konferencia bude trvať nejaké 2 hodiny a už počas nich, prípadne po pár minútach sa môžeš tešiť na prvé články priamo na našom webe. Nenechaj si to teda újsť. Tešiť sa môžeš napríklad na nový iPhone X ale aj iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Ďalšie novinky sú potom Apple TV 5. generácie, Apple Watch Series 3, vylepšené slúchadlá AirPods, či teoreticky aj iPod Touch 8. generácie.

- Reklama -

Sleduj nás pokojne aj na Facebooku, na ktorom budeme rovnako aktívny a budeme sa snažiť priniesť ti čo najviac informácií tak rýchlo, ako to len pôjde. Tím svetapple.sk

Keynote - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.