Poznáme to asi úplne všetci. Slnko svieti, tráva rastie a práve trávu treba čas od času pokosiť. Pri klasickom letnom kosení môže byť nočná mora preseknutie elektrického kábla nožom tohto stroja, práve preto si treba dávať pri kosení pozor, aby si po poslednej robote nemusel utekať do Baumaxu kupovať ďalšiu kosačku. Avšak čo sa stane s takým iPhonom, pokiaľ ti vypadne z vrecka a dostane sa do dráhy tohto stroja?

iPhone vs. kosačka

Podobný bizarný test mohol napadnúť mnoho z vás avšak nikto nemohol byť natoľko šialený ako TechRax (kto iný mohol zničiť ďalší iPhone ako on) aby niečo podobné aj vyskúšal. V čisto teoretickej rovine by sa iPhonu nemuselo nič stať, pokiaľ by spadol dobre. Jeho tenké telo by sa noža kosačky nemuselo ani len dotknúť avšak ako všetci dobre vieme, čisto teoretická rovina v tomto prípade neexistuje a pokiaľ by komukoľvek spadol iPhone počas kosenia na zem a dostal sa do dráhy stroja, určite by skončil v koši. Pozri sa na to, ako dopadol TechRaxov iPhone potom čo ho pokosil veľkými nožmi kosačky. Po tomto videu si dva krát rozmyslíš, či si iPhone radšej nenecháš v dome!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.