Apple Pencil je ceruzka, ktorá je tak trošku kontroverzným produktom spoločnosti Apple. Kým jedna strana jasá a chce ju k svojmu novému iPadu Pro, druhá strana naopak tvrdí, že ceruzku Apple nikdy nemalo predstavovať, pretože stylusy Steve Jobs odjakživa nenávidel. Nech už sa teda prikláňaš ku ktorejkoľvek strane, pozri si aspoň jednu veľmi zaujímavú recenziu tohto produktu, rovnako tak aj klávesnice Smart Keyboard.

Apple Pencil a Smart Keyboard

Prvý z dvojice produktov by mal slúžiť predovšetkým profesionálnym grafikom, ktorí budú na obrovskej 12,9″ obrazovke iPadu skicovať svoje návrhy na rôzne produkty a podobne. Apple Pencil teda nie je stylus v pravom slova zmysle ale skôr len stylus, ktorý môžu ľudia používať pri kreslení, nie pri bežnom používaní.

Druhý produkt je špeciálna klávesnica Smart Keyboard, ktorá po pripojení na iPad pôsobí, ako by  z neho urobila rovno MacBook. Na veľkej obrazovke iPadu sa všetko pekne zobrazuje, ako by si používal počítač a rovnako dobre sa tak aj na novej klávesnici píše. Viac ti už povie recenzia od redakcie Mashable, ktorá Apple Pencil, Smart Keyboard a taktiež iPad Pro už stihla poriadne otestovať. Čo si myslíš, nájdu si svojich majiteľov? 🙂

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Apple vydala aktualizáciu macOS Ventura 13.3. Toto všetko nový systém prináša
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Juraj Hallon
Ahoj, som Juraj, spolumajiteľ svetapple.sk. Pohybujem sa vo svete internetového biznisu už takmer 10 rokov. Venujem sa hlavne biznisovému rozvoju nášho firemného portfólia, spravujem ho technicky a tiež som sporadickým autorom niektorých článkov.