Apple už roky predstavuje svoje novinky v tých najkrajších baleniach. Dá si na nich minimálne tak záležať, ako na spomínaných produktoch a tak ich majitelia veľmi radi odkladajú do šuflíka a nechávajú si ich ako spomienku na produkty, ktoré v nich kedysi boli.

Najnovšie sa na internet dostala fotografia krabičky iPhonu 6S Plus v prevedení Rose Gold a prináša naozaj významnú novinku!

Balenie

Apple to minulý rok s krabičkou a jej minimalizmom možno trošku prestrelil. Balenie iPhonu 6 bolo až príliš jednoduché a vyzeralo tak, že Applu jednoducho nezostalo na farbu, keďže predná strana bola úplne biela s výrezom v tvare zariadenia.

Pri iPhone 6S Plus by to však malo byť úplne iné a okrem toho, že by sa malo Apple opäť prinavrátiť k farbám prináša nové balenie tohto zariadenia aj novinku.

Doteraz, pred iPhonom 6, sme boli navyknutí na to, že spoločnosť zobrazila na prednej strane krabičky domovskú plochu. Po novom by sme však mali vidieť na prednej strane balenia jedno z pozadí, ktoré obsahuje iOS 9.

Okrem iného sú kontúry zariadenia obtiahnuté farbou, ktorú má daný iPhone (v prípade fotky na obrázku ide o Champagne Gold).

Prečítaj si tiež: Nové fotky iPhonu 6S Plus v Rose Gold variante ukazujú aj balenie!

Balenie vyzerá naozaj dobre, aj keď možno Apple nemalo vo zvyku dávať na plochu displeja pozadie. Okrem toho, ako vyzerá nám však prezrádza aj inú informáciu, ktorá nás ale veľmi nepotešila.

Táto informácia sa týka batérie vo väčšom iPhone, ktorej kapacita je napísaná na krabičke telefónu. Kým iPhone 6 Plus ponúkal 2910mAh, novinka ponúkne len 2750mAh.

Rovnako tak by mala kapacita poklesnúť aj na batérií iPhonu 6S z 1800mAh na 1715mAh. To nie je príliš dobrá správa. Uvidíme, aká bude výdrž v praxi!

iPhone 6s Plus packaging

Prečítajte si tiež  iPhone 6S Plus na únikoch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.