Pozri si zaujímavý koncept iPhonu 7, ktorý nesie dizajn iPhonu 4

0

Spoločnosť Apple predáva iPhone už dobrých 8 rokov a presne toľko generácií sme za tak dlhú dobu mali možnosť vidieť. V polovičke však Apple predstavilo iPhone 4, ktorým vyrazilo dych takmer všetkej konkurencií a taktiež používateľom. Kombinácia hliníka a skla jednoducho vytvorila nezabudnuteľný dojem, čo aplikoval istý dizajnér aj v tomto koncepte!

iPhone 7 koncept

Najnovší iPhone 7 koncept, ktorý sa objavil na internete sa značne inšpiroval modelom, ktorý spoločnosť Apple predstavila ešte v roku 2010. Jeho dizajn mnohí milujú do dnes a tak je celkom logické, že ho autor konceptu zakomponoval aj do svojej vízie. Jeho hlavnými znakmi sú kovové telo, no a samozrejme sklo, ktoré nájdeme ako na zadnej časti zariadenia, tak aj na časti prednej. Celý tento koncept potom počíta s bezdrôtovým nabíjaním, ktoré by skutočne mohlo prísť, nakoľko má Apple už dnes patent, ktorý môže kedykoľvek použiť.

Medzi ďalšie vylepšenia by mala patriť kvalitnejšia 16Mpx kamera, ktorá by nahradila súčasnú, ktorá dáva 12Mpx či Super AMOLED displej, ktorý by si zachoval rovnakú uhlopriečku, akú má iPhone 6/6S a teda 4,7″. Či sa takéhoto iPhonu niekedy dočkáme ozaj nevieme, no musíme povedať, že vyzerá naozaj dobre!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk