Apple nám včera večer predstavilo nový iPad Air, ktorý sa líši niekoľkými dizajnovými zmenami a ponúka omnoho „nadupanejšie“ HW, ako jeho predchodca. Ako to už pri tejto spoločnosti býva, hneď potom, ako vyjdu nové výrobky, do sveta vypustia minimálne jednu reklamu. Výnimkou nebola ani táto konferencia, a tak sa môžte na nový iPad pozrieť priamo tu!

Tenkosť

Áno pokiaľ nás všetci pozorne sledujete, určite ste zaznamenali, že nový iPad Air ponúka šasi hrubé len 6,1mm čím sa automaticky stáva najtenším tabletom sveta. Pokiaľ si pamätáte staršie prezentačné reklamy Apple, určite viete, že tenkosť vtedajšieho iPadu mini či Air prirovnávali k bežnej ceruzke (Na stole bola položená ceruzka a za ňou sa skrýval iPad). Apple sa rozhodol, že túto reklamu naparoduje a taktiež použilo ceruzku. Aby však dalo dostatočne najavo, aký je nový iPad v skutočnosti tenučký, pred zdvihnutím iPadu zo stola po ceruzke prešiel laser, ktorý z nej značnú časť odstránil. Nejdeme vás už viac napínať, pozrite si to sami. 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.