Nové iPhony sa začali predávať ešte pred dvoma dňami, a tak sa už internetom začínajú šíriť fotografie a obrovské množstvo videí, na ktorých je zariadenie demonštrované rôznymi novinármi. Jedným hitom súčasnosti sú aj unboxing videá, ktoré nám prezrádzajú, čo a ako je uložené v krabičke so zariadením!

Nová krabička

Hneď na prvý pohľad si môžme všimnúť, že Apple sa po 7 rokoch rozhodlo urobiť zmenu a balenie, alebo lepšie povedané krabičku, nevyzdobilo fotografiou iPhonu na prednej strane. Na novom dizajne krabičky nájdeme len „vypuklý“ obrys nového zariadenia, no na ňom nenájdeme ani jednu čiarku. (Že by sa vo Foxconne minula farba do tlačiarne? 🙂 ) Aj napriek tomu, že na prvý pohľad môže pôsobiť mierne „sucho“, krabička vyzerá naozaj dobre a je vidno, že na nej niekto zapracoval!

Hands-on

Na nasledujúcom videu neuvidíte len to, ako niekto vybaľuje svoje nové iPhony z krabičky ale aj to, ako fungujú v praxi. Dokonca uvidíte niekoľko záberov, ktoré sú natočené práve pomocou nového iPhonu, a krásne na nich vidno ako zafungovalo automatické zaostrovanie vo videu, či optická/digitálna stabilizácia obrazu. Celé video je na mierne dlhšie sledovanie (16:27 min.) Preto vás už nebudeme zdržiavať!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.