Na svete je obrovské množstvo ľudí, ktorí sú naladení na vlne Apple. Ľudia túto spoločnosť buď milujú alebo nenávidia a tí, čo ju milujú, milujú aj rôzne informácie zo zákulisia či uniknuté informácie, ktoré prezrádzajú niečo nové o nových produktoch. Práve preto sa objavujú aj videá či fotky doposiaľ nepredstavených produktov a jedným z nich je aj toto!

iPhone 6C

Len pred dvoma dňami sa celým internetom začalo šíriť video, ktoré vraj ukazuje novinku, korá bude predstavená až o pár mesiacov. Štítky na zadnej strane sú prelepené papierom aby video vyzeralo autentickejšie a hlavne aby jeho autori v prípade, že ide o skutočný únik neboli postihnutí, kvôli tomu, že práve vďaka štítkom dokážu v Apple zistiť, či ide skutočne o ich iPhone alebo si len niekto strieľa s jeho kópiou. Štítky sú ale nalepené pomerne amatérsky a celé zariadenie je v akomsi papieri, čo nám príde trochu zvláštne, môže sa však jednať len o testovací kus.

- Reklama -

Čo sa nám ale na celom videu najviac nezdá a čo mu trošíčku kazí autentickosť sú rozmery iPhonu. Určite sa s nikým nechceme hádať ale podľa nášho, čisto subjektívneho názoru sú rovnaké ako rozmery iPhonu 6 a autor videa má väčšie prsty, vďaka čomu toto zariadenie vyzerá menšie. Druhá možnosť je taká, že si dal niekto vyrobiť takúto maketu napríklad na 3D tlačiarni a len ju vypustil do sveta ako 4″ iPhone.

Na telefóne nie sú žiadne zmeny oproti súčasnej generácií a to je hlavný problém. 4″ iPhone má pripomínať iPhone 5 a nie iPhone 6. Podobný podvod by pravdepodobne zvládol každý. Kde je teda pravda? To nechávame na teba, sme samozrejme zvedaví, aký máš na to celé názor ty. Vyjadri sa teda prosím v komentároch, či si myslíš, že ide o skutočný iPhone 6C alebo len o kvalitný podvrh.

https://youtu.be/p8la5yjlPcs

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.