Už čoskoro nám Apple predstaví jeho najlepší smartfón vôbec. Vzhľadom na to, že sa toto uvedenie čoraz viac blíži, objavujú sa kvantá fotiek údajných uniknutých dielov. Dnes sa pozrieme na predný 4,7″ panel.

Detaily

Nové fotky len potvrdzujú posledné špekulácie, ktoré sa okolo smartfónu objavili. Na fotkách nájdeme kompletný 4,7″ displej, integrovaný priamo v sklíčku. Novinkou sú napríklad po rohoch zaoblené hrany, ktoré by mali plynulo prechádzať do hliníkového šasi zariadenia. Ďalšia zmena, ktorú môžme vďaka fotografiám vidieť, je napríklad nová poloha prednej FaceTime kamery, ktorá je po novom na ľavej strane od slúchadla. Nový iPhone nám Apple predstaví opäť v dvoch farebných prevedeniach. Z prednej strany nájdeme len bielu a čiernu. Na hliníkovej zadnej strane sa opäť objaví okrem klasických dvoch farieb aj zlatá (champagne-gold).

iphone6_appleclub_white-800x497
Na fotografiách údajný predný panel pripravovaného iPhonu 6 – svetapple.sk

 

Prečítajte si tiež  Vizualizácia ukazuje, ako by mohol vyzerať iPhone SE 2. Bude kombináciou iPhonu 8 a 11.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.