Predobjednávky iPhonu 6S a iPhonu 6S Plus boli spustené!

0

Tak ako sme už písali v iných článkoch, spoločnosť Apple začala práve počas dnešného dňa s predobjednávkami úplne nového iPhonu 6S a iPhonu 6S Plus, ktorý bol predstavený len v stredu na jednej z najväčších Keynote v histórií spoločnosti. Apple si uvedomuje veľký nápor záujemcov a tak sa na predobjednávky pripravilo. Servery zatiaľ bežia v absolútnom poriadku!

Predobjednávky

Apple začalo s predobjednávkami úplne nového iPhonu 6S a iPhonu 6S Plus s 3D Touch technológiou, lepšími fotoaparátmi či omnoho vyšším výkon už dnes, 12. septembra vo vybraných krajinách sveta. Samozrejme, že iPhone 6S u nás zatiaľ nekúpiš, no pokiaľ by si bol kvôli nemu ochotný odcestovať do nemeckých Drážďan (čo je najbližšie miesto odtiaľto, kde bude iPhone možné zakúpiť) tak pokojne predobjednávaj a nezabudni si na piatok, 25. septembra vybrať dovolenku.

iPhone môžeš zatiaľ objednať len na stránkach Apple v krajinách, kde ho bude od 25.septembra predávať. Práve preto treba rátať s tým, že u nás, či v ostatných susedných štátoch si na novinku ešte pár týždňov počkáme. Minulý rok sa iPhone 6S a iPhone 6S Plus začal predávať v Česku 24. októbra a u nás 31. októbra. Dúfajme, že tento rok to bude lepšie či minimálne rovnaké. Určite by sme veľmi neradi čakali na iPhone do novembra!

Snímka obrazovky 2015-09-12 o 14.06.19

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk