Spoločnosť Apple predstavila iPhone 6S a iPhone 6S Plus len 9. septembra a oficiálne predaje začnú už počas tohoto piatku, a teda 25. septembra. Ako to však už zvykne byť, Apple na tieto oficiálne predaje dokonalo pripraví každého záujemcu, a tak rôznym médiám či YouTuberom odošle novinku skôr, ako všetkým ostatným. Vďaka tomu si už dnes môžeš pozrieť vôbec prvý Unboxing nového iPhonu v oboch veľkostiach!

Unboxing

Spoločnosť Apple už rozposlal prvé kusy nového iPhonu médiám, a tak nás začnú zaplavovať prvými recenziami či unboxing videami už dnes. Jedným z nich je aj YouTuber Marques Brownlee, ktorý už aj uploadol prvé video s týmto zariadením a tak sa naň môžeš pozrieť spolu s nami. Na prvý pohľad sa iPhone vôbec nezmenil a okrem fotky na prednej strane ani jeho krabička. Iný je však už v rýchlosti, kvalite fotografií či nových technológiách, ako je napríklad 3D Touch. Model “S” prináša jednoducho mnoho revolučných zmien, ktoré použivatelia určite privítajú s otvorenou náručou.

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here