Prednedávnom nám ukázal Japonský server Macfan schému iPadu Pro alebo iPadu Air Plus. Normálne by ľudia podobnú schému považovali za fake, no vzhľadom na to, že tento server ukázal začiatkom minulého roka schémy iPhonu 6/6 Plus, ktoré boli nakoniec pravdivé, dostal Macfan opäť značnú dávku pozornosti!

Prvý render iPad Pro

Od používateľa Canoopsy sa na videoportáli Youtube objavil prvý render, ktorý je vytvorený práve podľa uniknutej schémy. Používateľovi sa pomocou 3D modelu podarilo vyjadriť to, aký bude iPad Pro alebo iPad Air Plus v skutočnosti veľký. Toto zariadenie by malo okrem iného ponúknuť aj Apple A9 čip, ktorý by mal byť akýmsi upgradom Apple A8X a teda procesoru, ktorý sa nachádza v iPade Air 2. Väčší iPad bude dizajnovo vychádzať zo svojich menších bratov. Čo naň poviete?

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.