Populárna aplikácia Sidefari dostala aktualizáciu, ktorá prináša nové funkcie pre iPad verziu a odteraz je Sidefari dostupná aj na iPhone. Verzia pre iPad vyžaduje iPad Air 2, iPad mini 4, iPad Pro a verzia pre iPhone hociktorý iPhone s iOS 9 alebo novším.

Sidefari pre iPad ponúka užívateľovi používať dve okná Safari na jednej obrazovke vďaka novej funkcii Split View v iOS 9 na iPade Air 2, iPade mini 4 a iPade Pro. Pri spustení Sidefari v režime split-screen užívateľ môže prehliadať web v dvoch rôznych oknách naraz. Sidefari je v App Store k dispozícii za 0,99€ pre nových užívateľov a pre tých, ktorí si ju už zakúpili majú aktualizáciu bezplatnú. Vylepšenia sa týkajú najmä vylepšenia stability.

Verzia pre iPhone, s ktorou môžeš web prehliadať na hociktorom iPhone bežiacom na iOS 9 je funkcia podobná, avšak nie na dvoch oknách naraz, keďže by okná boli príliš malé a ovládanie by nebolo veľmi pohodlné. Sidefari pre iPhone funguje ako rozšírenie cez tlačidlo zdieľania v Safari, takže odkaz bude otvorený v novom okne.

Z toho vyplýva, že využitie na iPhone je tak povediac zbytočné. Naproti tomu na iPade je využitie lepšie a logickejšie.

Sidefari-iPhone

[appbox 1046968235 appstore ]

Zdroj: redmondpie.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here