iOS 10 je síce pokročilý mobilný software a na trhu nie je lepší, no predsalen môže mať svoje muchy a chyby, ktoré môžu používateľom spôsobiť nepríjemný deň. Ak si ale škodoradostný a chceš niekoho nachytať, máme pre teba jedno video. To je ako stvorené práve pre škodoradostných jedincov, ktorí si radi vystrelia úplne z každého. Týchto 6 prankov ťa môže inšpirovať.

Prank

Na svete je proste veľmi veľa škodoradostných ľudí, ktorí si robia srandu zo svojich kolegov, spolužiakov, súrodencov či rodičov prakticky každú chvíľu a nie je to nič zlé. V istej miere to totižto dokáže zabaviť celú skupinu ľudí a nakoniec aj poškodený prizná, že jeho reakcia je vlastne celkom smiešna. Čo sa týka telefónov, určite nemá nikto rád to, keď mu jeho iPhone/iPad nefunguje, prípadne sa stane nejaká chyba, s ktorou si nevie poradiť. To je ale úplne v poriadku, stáva sa to každému, nič predsa nie je dokonalé však? Presne túto otázku si zrejme položil YouTuber, ktorý natočil následných 6 trikov a chýb, vďaka ktorým môžeš nikoho pekne vytočiť.

- Reklama -

iOS 10 je síce celkom nový a dobre premakaný systém, no stále má svoje muchy, ktoré budú postupne odstránené. Akonáhle si človek uvedomí, aké je to vlastne celé rozsiahle a ako všetky tie kódy a aplikácie musia fungovať, asi sa pár “nevinným” chybičkám ani nečuduje, všetko si jednoducho pri vývoji nemohli všimnúť, že? Presne toto ale dáva priestor urobiť niekomu zle pre tých, ktorí si skrátka radi robia žartíky. Dnes ti ukážeme 6 možných prankov, ktorými môžeš nachytať ľudí z tvojho okolia. Neodporúčame ti ich ale praktizovať, aby si ich náhodou nenaštval, pre niekoho to môže byť sranda, no niekto to môže zobrať vážne.

No a pre budúce potencionálne obete odporúčame, aby si svoje telefóny zamkli na heslo a určite aj na odtlačok prsta ak to je možné. Vyhnú sa tým útoku podobných “žartikárov”.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.