iPhone SE spolu s 9,7″ iPadom Pro bol predstavený na špeciálnom evente 21. marca 2016, kedy sme mohli počas prezentácie vidieť nielen nové zariadenia, ale aj pozadia od Apple. Keďže tieto dve zariadenia budú predávané s predinštalovaným iOS 9.3, tak sme očakávali, že pozadia budú súčasťou aktualizácie, no neboli.

Stiahni si pozadia iPhonu SE a 9,7″ iPadu Pro

Predvolené pozadia od Apple sa vždy perfekne hodia k tvojmu iPhonu či iPadu a veľa používateľov si iné pozadia ani nesťahuje. Už skôr, s príchodom iOS 7 sme si v iPhonoch mohli vyberať z viacerých tém pozadí, ktoré boli nielen pekné ale aj ostré a kvalitné.

- Reklama -

Musíme Apple vytknúť pozadia od iOS 9, ktoré sú dostupné ako predvolené, že niektoré z nich (modré a sivé perie) sa kvalitnými nazvať nedajú, aj keď ostatné (planéty) sa dočkali lepšieho rozlíšenia. Pozadia, ktoré patria k iPhonu SE a novému menšiemu iPadu Pro si teraz môžeš stiahnuť do svojho zariadenia a môžeme ťa ubezpečiť, že s ich kvalitou budeš spokojný.

Stiahneš si ich kliknutím na typ svojho zariadenia, následne si obrázok ulož a nastav ako perspektívne alebo nehybné pozadie.

Quentin_IOS_iPhone-SE-apple-wallpaper-mod

Stiahnuť pre: iPhone

AR72014-iPhone-SE-flower-wallpaper-for-iPhone

Stiahnuť pre: iPhone

AR72014-iPad-Pro-event-wallpaper-v2-for-iPhone

Stiahnuť pre: iPhone | iPad

AR72014-iPad-Pro-event-wallpaper-for-iPhone

Stiahnuť pre: iPhone | iPad

San-Francisco-Bridge-iPhone-SE-iPhone

Stiahnuť pre: iPhone | iPad

Sunset-iPhone-SE-left-iPhone

Stiahnuť pre: iPhone | iPad

Sunset-iPhone-SE-right-iPhone

Stiahnuť pre: iPhone | iPad

Sunset-on-Desert-iPhone-SE-iPhone

Stiahnuť pre: iPhone | iPad

Zdroj: idownloadblog.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -