2Apple má problémy s kvalitou výroby pri iPhone 15

Zdroj: XouTube / Justin Tse

Nové iPhony sú v predaji a tak ako vždy, aj v roku 2023 sa okolo nich neobjavujú len pozitívne, ale aj negatívne správy. Len včera sme vám priniesli článok o tom, ako Apple začal podceňovať kvalitu pri výrobe. Dnes pokračujeme s ďalšími fotografiami zariadenia s poškodeniami, ktoré by vás pri smartfóne za 1 199 € určite nepotešili.

Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa totiž objavil Unboxing, na ktorom sa nachádza iPhone 15 Pro vo farbe Blue Titanium. Ako však môžete vidieť sami, zariadenie nie je celkom v poriadku a už na povrchovej úprave titánového rámu sú badateľné nepekné škvrny, ktoré tu zostali pravdepodobne po výrobnom procese.

Únik sa žiaľ nezmieňuje o tom, či sa dal tento nedostatok vyčistiť, alebo ide o zle aplikovanú povrchovú úpravu samotného titánu. Každopádne však doplnil ešte ďalšie dva zábery, na ktorých môžeme vidieť dokonca drobné odreniny tohto zariadenia.

Aj keď je iPhone 15 Pro vzhľadom na prítomnosť bielej fólie čerstvo vybalený z krabice, na človeka to pôsobí tak, ako keby ho už niekto zopár mesiacov používal. A to pri prísnych kvalitatívnych štandardoch spoločnosti Apple určite nie je v poriadku! Zábery, ako aj informáciu o tom, čo robiť, keď nájdete v krabici takýto iPhone 15 / 15 Pro nájdete na ďalšej strane…

Späť