Mobilný operátor T-Mobile USA prezradil, že predobjednávky nového iPhonu boli počas tohto roku naozaj rekordné. Až o 30% prekonali tie, ktoré sme tu mali minulý rok. Už počas minulého týždňa sa objavili informácie o tom, že tento model bude skutočne veľmi úspešný. Potvrdenie však prichádza až dnes. Prezradil nám to samotný mobilný operátor!

Predobjednávky

Zdá sa, že obavy analytikov z neúspešnosti predajov nového iPhonu sa nakoniec našťastie nepotvrdili. Práve renomovaní analytici totiž vo veľkom tvrdili, že iPhone 6S nebude až taký predajný trhák, ako by sa mohlo predpokladať. Pôjde hlavne o to, že novinka neponúkne dosť dôvodov na výmenu, ale ako sa ukázalo, opak bol pravdou. John Legere, CEO T-Mobile dnes prezradil prostredníctvom svojho účtu na Twitteri to, že predobjednávky ďaleko presiahli minuloročný model.

- Reklama -

Tento rok boli totiž až o 30% vyššie, čo je naozaj pozoruhodné číslo. Už minulý týždeň sme písali, že predobjednávky prekonali minuloročný model, kedy sa za prvý víkend predalo 10 000 000 kusov. Záujem je teda neuveriteľne vysoký a ponuka obmedzená. Práve preto je novinka prakticky všade vo svete vypredaná. Uvidíme, kedy sa dostane na Slovensko!

iPhone 6S "Rose Gold" - svetapple.sk
iPhone 6S “Rose Gold” – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.