iPhone 8 je zariadením, ktoré stále nepoznáme. Jeho dizajn je pre nás stále len jedna veľká neznáma a nevieme, čoho sa presne dočkáme. Rovnako tak to nevieme, ani keď sa spomenú inovácie. Existujú ale analytické posudky a odhady, ktoré by nám mali prezradiť viac. Budúci iPhone by dokonca mohol vyzerať presne tak, ako na koncepte, ktorý tu uvidíš. Ak sa toto Applu podarí, predaje má zaručené!

Toto je zatiaľ najkrajší koncept iPhonu 8!

Budúci iPhone by mal mať podľa špekulácií niekoľko zásadných zmien a vylepšení, ktoré sa nás dotknú a ktoré si okamžite zamilujeme. V prvom rade by to mal byť nový displej, ktorý by mohol byť po stranách mierne zaoblený, no hlavne by mal priniesť novú zobrazovaciu technológiu, ktorá so sebou prinesie tmavšiu čiernu, jasnejšiu bielu a hlavne nádherné farby. Áno, je to technológia OLED, ktorú Apple hneď po Apple Watch použije po druhý krát!

- Reklama -

Displej by mal byť na celej prednej strane a mal byť aj vysoké rozlíšenie, to sa ale bude týkať aj fotoaparátov na zadnej strane. budú dva, budú lepšie a budú mať 16mpx. Rovnako tak by sa mohla zlepšiť aj predná selfie kamera. Tá by mohla dostať miesto súčasných 7mpx, o čosi lepších 8mpx. Ďalej sa tu spomína aj úplne odstránenie Touch ID, to je samozrejme s displejom na celej prednej strane logický krok. Tak či onak, nebude to jediné bezpečnostné opatrenie, no a tu sa už dostávame k malému “sci-fi” od autora, ktorý sa nechal uniesť súčasnými dohadmi a únikmi a urobil naozaj nádherný koncept iPhonu 8, ktorý by mohol byť niekedy realitou.

Podľa jeho očakávaní by sme sa mohli dočkať napríklad aj pokročilého bezpečnostného prvku a to je skenovanie rohovky. Na základe toho by vedel telefón presne určiť, či ho má v rukách jeho majiteľ alebo niekto iný a následne sa odomknúť alebo neodomknúť. Rovnako by vďaka technológií mohol schvaľovať platby či rôzne povolenia. Ďalej tu je bezdrôtové nabíjanie, podpora Apple Pencil či vstup cez USB-C, ktorý by nahradil súčasný Lightning. Nakoniec už len dizajn, ktorý ráta so sklom a hliníkom. My sme samozrejme za túto variantu, vyzerá to nádherne aj keď vieme, že koncepty zvyknú vyzerať naozaj všelijako.

Autor do konceptu zahrnul aj fakt, že by mal byť predstavený iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone 8 Pro. Realita bude ale s najväčšou pravdepodobnosťou taká, že sa budeme musieť uskromniť s iPhonom 7S, s iPhonom 7S Plus, no a potom s vrcholom, ktorý bude zároveň oslavou 10. výročia od začiatku predaja prvého iPhonu, iPhonu 8. Na rok 2017 sme veľmi zvedaví a už dnes netrpezlivo čakáme na to, čo nás vlastne bude čakať!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt handy abovergleich iPhone 8iPhone 8 koncept - svetapple.sk

iPhone 8 koncept - svetapple.sk
iPhone 8 koncept - svetapple.sk
iPhone 8 koncept - svetapple.sk
iPhone 8 koncept - svetapple.sk
iPhone 8 koncept - svetapple.sk
iPhone 8 koncept - svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here