Spoločnosť Apple predstavila svoje iPady hlavne za účelom zabávať svojho majiteľa, prípadne ponúknuť vhodné prostredie pre bežnú prácu. To vyšlo a iPad je dnes najpopulárnejším tabletom planéty. Pokiaľ sa však dostane do správnych, „čarovných“ rúk, dokáže pobaviť široké publikum v sále ako aj milióny divákov televíznej show!

Takto sa čaruje za pomoci iPadu!

Pokiaľ máte prehľad v najsledovanejších televíznych show, určite poznáte The Ellen DeGeneres Show. V nej si Ellen pozvala do štúdia nemeckého kúzelníka Simona Pierrota, ktorý jej predviedol niekoľko neuveriteľných trikov len za pomoci svojho novučičkého iPadu.

- Reklama -

Áno, ide len o triky a iPad naozaj nedokáže zhmotniť fotografiu priamo z displeja do vašej ruky. Každopádne, Simon patrí medzi najlepších iluzioniov súčasnosti a dokáže zázraky. Toto video je len dôkazom jeho dokonalých trikov. Bolo by zaujímavé vidieť aj to, ako vlastne všetky tie triky urobil, no žiaľ, stratilo by sa to „kúzlo“ a tak nás pravdepodobne nikdy nenaučí, ako na to. Každopádne, nás v redakcií video z jeho návštevy naozaj pobavilo a dúfame, že pobaví aj vás.

Tak sa pohodlne usaďte a pozrite si 4 minúty neuveriteľných trikov, pri ktorých budete mať pravdepodobne otvorené ústa!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.