O YouTuberovi menom TechRax si už na našej stránke asi počul. Tento šialený ničiteľ všetkého, čo má na sebe logo spoločnosti Apple alebo Samsung poslal do mobilného neba už veľmi veľa iPhonov. Nemysli si, že dnešok bude výnimkou, TechRax nám ukáže ďalší spôsob, ako zničiť tento smartfón. Najnovšie sa mu podarí zariadenie uškrtiť kovovým lanom!

Ako uškrtiť iPhone!

iPhone pozná každý jeden z nás a každý jeden z nás určite chce mať najnovší model. TechRax je ale osobou, ktorá keď do svojich rúk dostane najnovší iPhone, zariadenie poväčšine skončí nefunkčné, niekde na jeho poličke skazy. Tentoraz nám ukáže to, že aj klasická elektronika sa dá uškrtiť a to doslova! Následujúce video ti to ukáže. Hlavne prosímťa iPhone neľutuj. Pre TechRaxa možno vznikla škoda jedného zariadenia, ale on sa týmito videami živí a zarobil podstatne viac ako zničil! 🙂

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here