Pokiaľ patríš medzi fanatikov do počítačových či mobilných hier, v tejto chvíli by si mal asi zbystriť pozornosť. Pokiaľ ti totiž nejde ani tak o grafiku či prepracovanosť deja, určite oceníš jednoduché hry, ktoré ťa vedia priviesť až do šialenstva z toho, že sa neustále snažíš dosiahnuť rekord. Rovnako tak to mal aj istý Japonec, ktorý za vidinou nového rekordu postavil robota! 

Tomuto sa hovorí ozajstné iPhone gemblérstvo!

Určite poznáš tie hry, ktoré sú veľmi jednoduché, no hoci sú primitívne, ty ich akosi nechceš prestať hrať bez toho aby si dal nový rekord. Takáto hra je aj Puzzle & Dragons, čo je vlastne istá verzia “posúvania kamienkov”. V Japonsku je tento titul veľmi populárny a po tom, ako uvidíš video, ho možno vyskúšaš aj ty.

Ak chceš dať nový rekord, si ochotný urobiť preto absolútne všetko. Napríklad aj postaviť robota. V Japonsku očividne nič nezvyčajné a keď tohto chlapíka už proste nebavilo klikať na políčka, vytvoril zariadenie, ktoré to robí za neho. Všetko natočil na vydarené video, ktoré si môžeš pozrieť aj ty. Tak čo, inšpiroval ťa?

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here