Pokiaľ si majiteľom staršieho iPhonu, ktorý sa ti už neoplatí predávať, možno ťa aj napadla šialená myšlienka urobiť menší crash-test tohto zariadenia. Samozrejme, pokiaľ máš takéto myšlienky, asi si ho nechcel len tak hodiť o zem ale chcel si ho zničiť vo veľkom. TechRax v najnovšom videu použil silnú petardu. Pozri ako starší iPhone rozmetalo!

Toto na Silvestra neskúšaj!

TechRax sa s tým tento krát príliš nepáral a zobral dve pomerne silné petardy a obalil do nich dnes už starší iPhone 5. Potom použil dlhú zápaľnú šnúru a celé zariadenie aj s výbušninou odpálil. Telefón sa rozletel po celom parkovisku a ostalo z neho nespočetné množstvo kúskov, ktoré predstavovali kopu poškodených dielikov.

Toto video teda ukázalo, že pokiaľ ti v blízkosti iPhonu vybuchne väčšia petarda alebo ohňostroj, pravdepodobne sa s ním už môžeš naposledy rozlúčiť. Dúfame ale, že si na Silvestra budete dávať všetci pozor a odstrelené iPhony či nebodaj prsty nebude mať nikto!

Pokiaľ sa ti video páčilo, oceníme ak nám pridáš nejaký ten like. Dopredu ťa ale upozorňujeme aby si nič podobné neskúšal. Možno to vyzerá nevinne, no v skutočnosti sa iPhone rozletel na stovky maličkých častí, ktoré môžu zasiahnuť veľkou rýchlosťou osoby stojace od výbušniny aj niekoľko desiatok metrov.  Je to teda veľmi nebezpečné. Asi ani ty nechceš aby ti vyberali črep z tvojho iPhonu niekde z ruky…

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here