Už sa to začína. Leto, more, slnko, skrátka všetko čo k tomu patrí a patrí k tomu aj neuveriteľná zábava, samozrejme spojená s vytváraním videí či fotografií na iPhony po celom svete. Najnovšie sa podarilo zachytiť veľmi zaujímavé video dvom bratom zo San Diega, ktorí si odskočili na dovolenku k teplému moru. Čo však čert nechcel, jednému z bratov sa podarilo iPhone potopiť až na dno mora.

Potopený iPhone

Pokiaľ ste na lodi, zvádza to naozaj na všelijaké hlúposti a jedna z tých najobľubenejších je určite skákanie do vody. Jeden z dvoch vyššie spomínaných bratov mal svoj iPhone 5 zabalený v špeciálnom vodotesnom kryte, ktorý nedokáže zničiť takmer nič a tak bez väčších problémov mohol skočiť do vody a bezstarostne natáčať krásy mora. Avšak, akosi sa mu zrazu nechcelo a tak hodil telefón svojmu bratovi, ktorý bol ešte na lodi. Niečo však akoby naschvál nevyšlo a telefón zrazu začal veľmi rýchlo klesať pod váhou ťažkého púzdra smerom ku dnu.

Bolo to síce 50/50 ale telefón dopadol presne na tú stranu, na ktorej kamera nenahrávala a tak zaznamenala pomerne zaujímavé zábery oboch bratov, snažiacich sa vyloviť iPhone z hlbín mora. Navzdory všetkým pokusom to však nevyšlo, pretože sa nedokázali dostatočne nadýchnuť a hlavne nedokázali vydržať obrovský tlak vo veľkej hĺbke. Práve preto si privolali na pomoc kapitána lode, ktorý sa na prvýkrát poriadne nadýchol a iPhone vylovil. Tento zaujímavý príbeh nakoniec podpísalo aj zaujímavé video, ktoré nahral. Pozri sa na to, ako to vyzerá, keď iPhone spadne do mora!

Prečítajte si tiež  iPhone SE 2. generácie môže byť ešte lacnejší. Apple tým zničí konkurenciu.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.