Rozhodli sme sa, že budeme pripravovať každý týždeň originálnu zľavu na iPhone príslušenstvo v spolupráci s internetovým obchodom iPhoneDoplnky.eu. Každý týždeň tak môžeš získať super zľavu na super produkt. Návod ako na to nájdeš na konci článku, poďme sa teda pozrieť, čo to bude tentokrát. 

Ochranný obal pre iPhone 6 CASEUAL FLEXO SLIM

Tento ochranný minimalistický obal je štýlový doplnok, ktorý chráni proti škrabancom, prachu a dokonca dokáže stlmiť pády vďaka elastickému TPU materiálu. Obal je len 0,7mm tenký a neváži takmer nič. Chráni všetky tlačidlá, pričom ich necháva plne funkčné, perfektne sedí na iPhone a zachováva jeho dizajn.

- Reklama -

Obal je dostupný v trendových živých farbách – modrá, fialová, zelená, alebo v priehľadnom transparentnom a čiernom prevedení, ktoré dokonale splynú s iPhonom a nie sú takmer ani vidieť. Obal chráni iPhone po celom obvode a jeho zadnú stranu. Vnútorná plocha obalu je brúsená, aby sa predišlo farbeniu alebo zanechávaniu škvŕn, vonkajšia plocha je lesklá pre lepší dojem. Všetky konektory sú otvorené a prístupné.

Kryt - svetapple.sk

Špecifikácia:

  • určený pre iPhone 6 (4,7″)
  • len 0,7mm tenký
  • materiál elastický TPU (termoplastický polyuretán)
  • chránené všetky tlačidlá
  • prístupné konektory
  • farebné prevedenie

Cena obalu odpovedá jeho kvalite a najnovšie ho môžeš získať až s 20% zľavou priamo TU. Pre uplatnenie zľavy je nutné použiť v nákupnom košíku tento unikátny kód CX977. Presne preto neváhaj a zakúp si fantastickú ochranu na svoj milovaný iPhone!

kryt - svetapple.sk

iPhonedoplnky.eu

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.