Na webe sa objavili fotografie batérie, ktorú údajne uvidíme v pripravovanom iPhone 6. Ako to však už z minulých rokov poznáme, môže ísť len o obyčajný podvrh!

Batéria

Pokiaľ by šlo predsa len o originálny diel, ktorý nejakým spôsobom unikol, netreba sa príliš tešiť. Batéria má totižto kapacitu „len“ 1810 mAh. Áno je to o čosi viacej ako pri súčasnom iPhone 5S, ktorého kapacita batérie dosahuje 1560 mAh, no netreba zabúdať na to, že nový iPhone ponúkne väčší displej (4,7″ či dokonca až 5,5″). Je teda zrejmé, že zvyšnú kapacitu spotrebuje práve on. Znamená to, že by sa výdrž batérie mala predĺžiť len mierne alebo  môže dokonca zostať na rovnakej úrovni ako tá súčasná. My len dúfajme, že sa tak nestane a Apple nám v Septembri ponúkne poriadnu nádielku noviniek, ktorými vyrazí dych nejednému konkurenčnému smartfónu!

Batterie-iPhone-6
Údajná batéria iPhonu 6! – svetapple.sk
Batterie-iPhone-6-2
Údajná batéria iPhonu 6! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.