Pokiaľ si fanúšikom spoločnosti Apple už nejaký ten piatok určite si si všimol, že čínsky výrobcovia na nič nečakajú, a akonáhle sa objaví nejaká špekulácia o pripravovanej novinke, okamžite vyrobia klon tohto zariadenia so spomínanou novinkou. Aj keď väčšinou nefunguje nič tak, ako má, v niektorých prípadoch je to dobre aspoň na predstavu toho, čo Apple v skutočnosti predstaví.

iPhone 6S Rose Gold

O tom, že by Apple mohol skutočne predstaviť ružový iPhone sme vás informovali niekedy začiatkom roka, kedy sme túto informáciu rozširovali medzi prvými na svete. Potom sme pridali aj niekoľko našich renderov, ktoré sa dostali aj na China Time (Čínska obdoba The New York Times) a poputovali po celom svete. To však všetko slúžilo len ako predstava na fotkách. Dnes prichádza prvý klon iPhonu 6S, ktorý sa v unboxing videu celý odhaľuje. Okrem toho, že je v ňom Android ide vraj o veľmi vydarené zariadenie a to dokonca aj po stránke plynulosti a stability systému, viac sa dozvieš vo videu:

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.