Unboxing iPhonu 6S (teda vlastne jeho fejku) v ružovej farbe

0
iPhone 6S "Rose Gold" - svetapple.sk

Pokiaľ si fanúšikom spoločnosti Apple už nejaký ten piatok určite si si všimol, že čínsky výrobcovia na nič nečakajú, a akonáhle sa objaví nejaká špekulácia o pripravovanej novinke, okamžite vyrobia klon tohto zariadenia so spomínanou novinkou. Aj keď väčšinou nefunguje nič tak, ako má, v niektorých prípadoch je to dobre aspoň na predstavu toho, čo Apple v skutočnosti predstaví.

iPhone 6S Rose Gold

O tom, že by Apple mohol skutočne predstaviť ružový iPhone sme vás informovali niekedy začiatkom roka, kedy sme túto informáciu rozširovali medzi prvými na svete. Potom sme pridali aj niekoľko našich renderov, ktoré sa dostali aj na China Time (Čínska obdoba The New York Times) a poputovali po celom svete. To však všetko slúžilo len ako predstava na fotkách. Dnes prichádza prvý klon iPhonu 6S, ktorý sa v unboxing videu celý odhaľuje. Okrem toho, že je v ňom Android ide vraj o veľmi vydarené zariadenie a to dokonca aj po stránke plynulosti a stability systému, viac sa dozvieš vo videu:

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk