Fotografia zadnej hliníkovej strany iPhonu 6 sa už objavila dávnejšie, no nebola až tak kvalitná a pravdepodobnosť, že šlo o podfuk bola relatívne vysoká. Dnes sa však objavila ďalšia, na ktorej je šasi odfotené aj z druhej strany a tak sa zvyšujú nádeje, že sa skutočne jedná o zadnú časť iPhonu 6.  

Unikli ďalšie fotografie            

Na fotografiách môžeme vidieť údajné šasi iPhonu 6, ktoré je vyrobené celé z hliníku. V logu Apple sa nachádza diera čo by mohlo znamenať, že Apple prinesie svietiace „jabĺčko“ už aj do zariadení ako je iPhone/iPad. Malo by blikať pri príchodoch notifikácii, prípadne pri telefonovaní, alebo pri bežnom používaní. Takáto možnosť sa mi však javí ako veľmi nepravdepodobná, pretože by mohla výrazne zhoršiť výdrž batérie, ktorá v iPhonoch, povedzme si pravdu, nie je úplne ideálna. Vyzerá to tak, že sa Apple zbaví duálnej LED diódy a vráti sa späť k tej klasickej z iPhonu 5. Zmeny v oblasti ovládacích prvkov by sa mali týkať hlavne tlačidla „Power Button“, ktoré by sa po novom malo premiestniť na bočnú stranu zariadenia.

iphone_6_shell_sides
Na fotografií v pravo, môžeme vidieť miesto údajne premiestneného tlačidla „Power-Button“ – svetapple.sk

Čo nám ponúkne iPhone 6?

Nový iPhone by mal byť väčší. Mohlo by to zvýšiť výdrž batérie a dôjde aj k zväčšeniu displeja buď na 4.7″ alebo na 5.5″. Saozrejme senzor Touch ID, tri farebné varianty zlatá „Champage gold“, biela „Silver“, a sivá-čierna „Space-Gray. Výrazné zlepšenie by malo nastať aj v oblasti fotoaparátu a určite sa dočkáme aj nového procesoru, pri ktorom pôjde s najväčšou pravdepodobnosťou o označenie Apple A8.

iphone_6_shell_front_rear-800x792
Na fotografií údajné šasi iPhonu 6 – svetapple.sk

zdroj: www.macrumors.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.