Letecká spoločnosť United Airlines už dlhodobo nakupuje produkty Jablkovej spoločnosti, ktorými „vyzbrojuje“ svoj personál, aby umožnil zjednodušiť posádke na palube množstvo úkonov. Dnes používajú letušky a piloti iPady Air 2, ktoré prednedávnom nahradili staršiu generáciu. United Airlines sa však rozhodlo, že svoje portfólio iOS produktov rozšíri aj o iPhony 6 Plus!

23 000 iPhonov 6 Plus

Tomuto sa hovorí miliónový biznis. Letecká spoločnosť United Airlines sa totiž rozhodlo, že od Apple nakúpi až 23 000 kusov iPhonov 6 Plus, ktoré by mali pomôcť pri práci predovšetkým leteckému personálu, ako aj samotným pilotom. Tieto zariadenia budú používať hlavne letušky na to, aby mohli pomocou jedného ťuknutia získať všetky potrebné informácie. To však nebude jediné využitie. Tým ďalším bude možnosť požičať iPhony samotným pasažierom, ktorí si na nich budú môcť prezerať špeciálne ponuky, ako aj množstvo iného konzumného obsahu. Pomocou iPhonu sa potom budú môcť zrealizovať aj platby tohto obsahu. Zariadenia budú mať predinštalované aj špeciálne aplikácie spoločnosti, ktoré umožnia nahlásiť nejaký problém pilotovi, či rovno stredisku. Pokiaľ by spoločnosť United Airlines zakúpila 23 000 kusov najzákladnejšej 16 GB verziu iPhonu 6 Plus, zaplatila by približne 18 400 000$. Zatiaľ však nie je známe koľko akých verzií bude činiť 23 000 modelov. Navyše, pokiaľ by spoločnosť zakúpila takéto ohromné množstvo zariadení, dá sa predpokladať iná, dohodnutá suma!

- Reklama -
iPhone 6 Plus - svetapple.sk
iPhone 6 Plus – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.