Tak ako už niekoľkokrát, prinášame opäť informáciu o zaujímavej zľave na určitý produkt z ponuky e-shopu iphonedoplnky.eu. Dnes budeš mať možnosť ušetriť na praktickom príslušenstve, ktoré sa ti môže hodiť napríklad na stôl. Ako už asi tušíš, pôjde o držiaky kompatibilné s iPhonom. Na všetko toto príslušenstvo platí pri použití  kódu: KR77E  zľava príjemných 15%. Pokiaľ teda niečo podobné hľadáš, ponuku zľavnených produktov nájdeš priamo tu!

Magnetický držiak do auta!

V súčasnej dobe je už tak trocha trendom, že ľudia prestávajú používať vstavané navigácie vo svojich vozidlách, ale uprednostnia tie, ktoré majú v telefónoch, pre lepšie spracovanie a častokrát aj krajšiu grafiku. Smartfóny ale majú jeden nemalý problém – nie sú vstavané v automobile, preto je potrebné hľadať rôzne iné riešenia. Mnohí tento problém vyriešia napríklad vďaka protišmykovej podložke na palubnej doske, no nie je to veľmi pohodlné.

- Reklama -

Rovnako tak ani klasické pokladanie telefónu do priestoru, ktorý je pred budíkmi tachometra. Telefón pri prvých dvoch ostrejších zákrutách stratí stabilitu a začne lietať kade tade, čo znamená, že ho človek musí napravovať, či dokonca hľadať v aute pod sedačkou. Dnes máme ale dobré príslušenstvo, na ktorom môžeš ušetriť až 15% a toto príslušenstvo eliminuje problém “lietajúceho telefónu v aute”.

Buď si môžeš zakúpiť klasický magnetický držiak, ktorý pripevníš na čelné sklo, alebo potom menší, ktorý aplikuješ do výduchov ventilácie v tvojom vozidle. Výsledkom je to, že iPhone bude prakticky vždy na správnom mieste, na ktoré budeš mať dobrý výhľad a hlavne ti nebude robiť problémy, ani neustále vypadávať. Ak sa ti teda tento produkt páči, určite neváhaj a využi zľavu.

Držiak - svetapple.sk
Držiak - svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here