Tak ako už niekoľkokrát, prinášame opäť informáciu o zaujímavej zľave na určitý produkt z ponuky e-shopu iphonedoplnky.eu. Dnes budeš mať možnosť ušetriť na praktickom príslušenstve, ktoré sa ti môže hodiť napríklad na stôl. Ako už asi tušíš, pôjde o držiaky kompatibilné s iPhonom. Na všetko toto príslušenstvo platí pri použití  kódu: KR77E  zľava príjemných 15%. Pokiaľ teda niečo podobné hľadáš, ponuku zľavnených produktov nájdeš priamo tu!

Magnetický držiak do auta!

V súčasnej dobe je už tak trocha trendom, že ľudia prestávajú používať vstavané navigácie vo svojich vozidlách, ale uprednostnia tie, ktoré majú v telefónoch, pre lepšie spracovanie a častokrát aj krajšiu grafiku. Smartfóny ale majú jeden nemalý problém – nie sú vstavané v automobile, preto je potrebné hľadať rôzne iné riešenia. Mnohí tento problém vyriešia napríklad vďaka protišmykovej podložke na palubnej doske, no nie je to veľmi pohodlné.

Rovnako tak ani klasické pokladanie telefónu do priestoru, ktorý je pred budíkmi tachometra. Telefón pri prvých dvoch ostrejších zákrutách stratí stabilitu a začne lietať kade tade, čo znamená, že ho človek musí napravovať, či dokonca hľadať v aute pod sedačkou. Dnes máme ale dobré príslušenstvo, na ktorom môžeš ušetriť až 15% a toto príslušenstvo eliminuje problém “lietajúceho telefónu v aute”.

Buď si môžeš zakúpiť klasický magnetický držiak, ktorý pripevníš na čelné sklo, alebo potom menší, ktorý aplikuješ do výduchov ventilácie v tvojom vozidle. Výsledkom je to, že iPhone bude prakticky vždy na správnom mieste, na ktoré budeš mať dobrý výhľad a hlavne ti nebude robiť problémy, ani neustále vypadávať. Ak sa ti teda tento produkt páči, určite neváhaj a využi zľavu.

Držiak - svetapple.sk
Držiak - svetapple.sk
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here