Jedna z najočakávanejších noviniek iPhone 6 sa objavila na videu priamo v hale kde sa bude v pondelok konať konferencia WWDC.

Ovjavilo sa video s fotkami pripravovaného iPhonu 6!

Čoraz viac sa približujeme k WWDC 2014 kde by mal byť predstavený iOS 8, Nové Macbooky a operačný systém OSX 10.10. Teraz sa však objavilo video, na ktorom je zachytený test projektorov priamo v Moscone centre. Nejde však o len tak obyčajný test s hocijakými obrázkami. Na plátne sú premietané fotky pripravovaného iPhonu 6! Ide presne o ten iPhone aký poznáme z množstva doterajších únikov, takže zásadné zmeny sa nekonajú.

Prečo však premietali tajné fotky priamo na plátno ? Kedže poznáme Apple, vieme že si dá záležať naozaj na každom detaile, takže na tom v podstate nieje nič zvláštne.

570x320xmoscone_test_iphone6_3.jpg.pagespeed.ic_.HOLvAzopaCTranche-iPhone-6

 

- Reklama -

Prečo by však Apple predstavilo iPhone mimo klasického „Lineupu“

Jediná vec mi tu však nesedí. Apple doteraz predstavilo mimo klasického Lineupu len jeden produkt. Bol to iPad 3.generácie s retina displejom v roku 2012. Teraz sa však pýtam prečo by mal Apple predstaviť iPhone predčasne? Možno je v tom niečo podobné ako pri Samsungu Galaxy S5, kde síce novinka vyšla a zožala obrovský úspech no tá najvýkonnejšia prémiová verzia sa údajne ešte len pripravuje a teda je možné že Apple predstaví  v pondelok iPhone so 4,7″ displejom a neskôr v septembri vyjde ešte jeho výkonnejšia verzia s 5,5″ displejom!

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.