Áno čítate správne! Nejde o žiaden vtip, teda v svojom slova zmysle. Pokiaľ nežijete v najväčšom štáte sveta, v ktorom sa dá okopírovať v podstate hocičo. Podobne je to aj v tomto prípad e, kde okopírovali dizajn iPhonu 6 ešte pred jeho predstavením a vytvorili z neho telefón!

iPhone 6 po Čínsky!

Falzifikátorov vytváranie svojej vlastnej verzie iPhone 5S a 5C zjavne omrzelo a povedali si, že pre ľudí ide už o totálny „mainstream“, predstavili totiž niečo čo sa len tak nevidí. Predstavili rovno iPhone 6! Nikomu na východnom kontinente zrejme nevadí, že doposiaľ ešte nebol predstavený a nikto ho ešte nikdy nikde nevidel. Stačilo len zopár uniknutých informácií, údajných schém priamo z továrne a hľa, nový iPhone je na svete. Je na ňom samozrejme množstvo chýb, no užívateľom aspoň približuje ako bude finálny produkt vyzerať.

iPhone-6-Clone-09
Treba uznať, že v prípade niektorých prvkov ide o naozajstnú prepracovanosť! Dôkazom je aj Led dióda – nowhereelse.fr

Ani iOS neomrzí

Pokiaľ si myslíte, že telefón si môže kúpiť iba obyčajný blázon, ktorý chce mať v iPhone prostredie Androidu trochu sa mýlite! Chlapci z Číny, zdá sa, zvládli aj tento problém a telefón vybavili svojou verziou iOS a to dokonca 8. generáciou, ktorá je zatiaľ len v rukách vývojárov. Samozrejme, že ide pravdepodobne o Android, no autori jeho prostredie upravili tak dokonale, že neznalé oko nerozozná, o čo sa vlastne jedná!

iPhone-6-Clone-015
Pokiaľ by nebol v čínštine, nikto si ani nevšimne, že ide o Android verziu – nowhereelse.fr

Tak čo, kúpili by ste si takýto druh iPhonu 6 alebo si radšej počkáte na jeho oficiálnu verziu? 🙂

iPhone-6-Clone-12
Vtipný pozdrav z Číny! – nowhereelse.fr
iPhone-6-Clone-03
Vtipný pozdrav z Číny! – nowhereelse.fr
iPhone-6-Clone-013
Vtipný pozdrav z Číny! – nowhereelse.fr
iPhone-6-Clone-011
Vtipný pozdrav z Číny! – nowhereelse.fr
iPhone-6-Clone-010
Vtipný pozdrav z Číny! – nowhereelse.fr
iPhone-6-Clone-08
Vtipný pozdrav z Číny! – nowhereelse.fr

zdroj:nowhereelse.fr

 

Prečítajte si tiež  Problémy s batériou iPhonu 6 má vyriešiť nový dodávateľ
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.