Apple je spoločnosť, ktorej produkty miluje celý technologický svet a to nehovoríme len o koncových používateľoch ale aj napríklad firmách či obrovských spoločnostiach, ktoré ich využívajú napríklad aj pri veľmi kreatívnej práci. Apple sa rozhodlo, že iPad Pro prinesie do Pixaru, kde z neho boli napokon príjemne nadšení. Ako to ale dopadlo, keď prišiel iPad Pro do Disney?

iPad Pro je výborný

Hoci sme nemali možnosť zaznamenať nijaké presné výroky na nový iPad, ktorý by mu vytkol kreatívny tím spoločnosti Disney, predsa sme zachytili od zahraničných médií, že dizajnéri, ktorí okrem svojich prstov využívali aj špeciálnu ceruzku Apple Pencil, si nový iPad obľúbili a niektorí z nich dokonca prezradili, že akonáhle bude tento produkt dostupný, okamžite si ho objednajú. Na všetko používali aplikáciu Paper a Procreate. Disney dokonca video streamovalo cez aplikáciu Periscope od Twitteru, ale video už žiaľ nie je dostupné.

- Reklama -

Asi jediná väčšia chyba, ktorej venovali pozornosť bola, že po priložení ruky na displej iPadu sa automaticky obraz zazoomoval. To je jedna z vecí, ktorá by sa pri takom priložení ruky stávať nemala nakoľko samotné Apple chcelo, aby sa bolo možné opierať rukou o displej (pre pohodlnejšie používanie Pencil) s tým, že by ju iPad nezaznamenal. Akonáhle bude iPad pro k dispozícií aj u nás, prinesieme recenziu 🙂

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here