Pokiaľ patríš medzi tých používateľov, ktorí sa jednoducho boja nosiť svoj iPhone vo svojich vreckách bez akejkoľvek ochrany, pravdepodobne sa ti následujúca informácia a video bude páčiť. V Japonskom Apple Store dostali od spoločnosti Belkin špeciálny nástroj, pomocou ktorého ti bez akéhokoľvek problému nalepia či vymenia fóliu/ochranné sklíčko a ty tak môžeš svoj iPhone používať bez akýchkoľvek bubliniek! 

V Japonskom Apple Store ti takto nalepia ochranné sklo!

Ak chceš mať svoj iPhone v bezpečí, čo nepochybne chceš vzhľadom na jeho nemalú cenovku, odporúčame ti ísť do obchodu a zakúpiť si pre svoje zariadenie len to najlepšie. To znamená vybrať nejaký kvalitnejší kryt, ktorý ti ochráni zadnú, hliníkovú časť zariadenia či fóliu a ochranné sklo.

- Reklama -

Nemusíš sa príliš snažiť, tieto veci predávajú už aj tam kde by možno nemuseli a tak na ne narazíš aj čistou náhodou, sú proste všade. Ak si si už zakúpil nejaké to gumené, kovové či plastové púzdro, na rade je sklo či fólia, pri tej ale nie je problém keď ju kupuješ. Tu je problém, keď ju aplikuješ.

Množstvo ľudí si s tým jednoducho nevie rady a my sa im samozrejme ani nečudujeme. Keď už telefón vyzerá ako dokonalo čistý, predsa sa nájdem malá čiastočka prachu, ktorá vytvorí nepríjemnú bublinku, ktorú si na displeji určite nechcel mať. Ak teda nakupuješ fóliu či sklo cez internet a chceš výrazne ušetriť, prečítaj si tento článok.

Ak ale ideš do nejakého obchodu, kde ponúkajú aplikáciu fólie, určite túto službu využi. Nalepia ti ju lepšie a kvalitnejšie ako ty sám a celkovo sa menej natrápiš. V Japonksých obchodoch Apple Store najnovšie dostali dokonca špeciálny nástroj od spoločnosti Belkin.

Pomocou neho jednoducho celú fóliu na iPhone aplikuješ, trvá to len pár sekúnd a všetko prebehne hladko a kvalitne, čo je pri takejto veci doslova nutnosťou. Cena fólie je ale samozrejme vyššia, pohybuje sa od $19 do $37 v závislosti na modeli iPhonu. Každopádne, ak si môžeš dovoliť zaplatiť viac aj za profesionálnu aplikáciu fólie, určite tak urob.

Zatiaľ nie je známe, či sa prístroj dostane aj do iných obchodov Apple Store poprípade k našim resellerom ale minimálne ja som už prístroj videl (aj keď nie v Apple Store) a je to skutočne podarená vecička, ktorú odporúčam vyskúšať každému, kto potrebuje vymeniť fóliu. Viac si už pozri na videu!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.