Tim Cook je momentálne vo veľmi zlej situácií. Na jednej strane ho podporujú firmy ako Google, Facebook či Twitter, kvôli ochrane súkromia, no a na strane druhej na neho tlačí samotná FBI či mnohí politici, aby jeho firma odomkla iPhone strelca zo San Martina. Musím osobne priznať, že Tima obdivujem, nakoľko sa len tak nevzdal a nepodľahol FBI. V najnovšom rozhovore pre ABC sme ale mali možnosť vidieť niečo, čo tu skutočne ešte nebolo. Pozri sa na to, ako vyzerá kancelária šéfa Applu!

V takejto kancelárii pracuje Tim Cook!

Najnovšia návšteva redaktora ABC, ktorý so sebou zobral aj kameru a ukázal nám niečo, čo sme chceli všetci minimálne zo zvedavosti vidieť nemala cieľ predstaviť nám Cookovú kanceláriu, ale skôr nám ozrejmiť, ako je na tom Apple s ochranou osobných dát a či sa chystá odomknúť iPhone pre FBI, ktorý je zablokovaný a nikto sa doň nevie dostať.

- Reklama -

Celý rozhovor si samozrejme môžeš pozrieť na nižšie uvedenom videu. Tim sa tu k celej veci vyjadril aj takým štýlom, že zadné dvierka by bola taká “rakovina” pre iOS a nesúhlasí s tým, aby sa do iPhonov, iPadov či ktoréhokoľvek iného zariadenia montovali! To, čo nás ale popravde momentálne zaujíma viac je priestor, v ktorom Tim Cook pracuje, vedie jednu z najväčších firiem sveta, dáva “rozkazy” a skúša či prezerá nové prototypy iPhonov a iných zariadení.

Tim Cook - svetapple.sk

Ako môžeme vidieť, kancelária je presne taká, akú by sme pri generálnom riaditeľovi spoločnosti Apple mali očakávať. Je pomerne veľká, ponúka dva počítače Mac (jeden iMac a jeden MacBook), ďalej tu je veľmi jednoduchý nábytok pripomínajúci ten z Apple Store (čo asi tiež nebude náhoda) a nakoniec fantastické obrazy a fotky.

Môžeme len a len potvrdiť, že ide o presne takú kanceláriu, v ktorej by asi chcel pracovať každý jeden z nás. Žiaľ kvôli zlým pracovným podmienkam môžme byť radi vôbec za to, že nejakú kanceláriu máme. Mnoho ľudí pracuje v detskej izbe. Aj my sme tak začínali! 🙂

ABC Breaking News | Latest News Videos

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.