Je jasné, že dizajn iPhonu 7 je už s vysokou pravdepodobnosťou stanovený a Apple rieši už len detaily, aby mohlo ísť zariadenie v najbližších mesiacoch do výroby. To samozrejme znamená, že prvé skúšobné vyrobené kusy by mohli byť na svete už dnes, aby sa mohla aj továreň na výrobu plne pripraviť. Dnes ti prinesieme šasi, ktoré možno patrí iPhonu 7, ktorý príde na trh už o niekoľko mesiacov!

Vidíme na fotkách šasi iPhonu 7?

Spoločnosť Apple určite veľmi úpenlivo pracuje na tom, aby bola novinka iPhone 7 predstavená už v septembri a pravdepodobne aj na tom, aby sa začala v tento mesiac distribuovať do celého sveta. To samozrejme vzhľadom na enormný záujem nie je také jednoduché a tak sa výroba iPhonu 7 musí začať skôr.

- Reklama -

Hoci sa nám nezdá, že by začala už dnes, Apple určite skúša vyrobiť nejaké prototypy. Web Nowherelse.ft nám priniesol zaujímavé fotografie šasi, ktoré by vraj mohlo patriť iPhonu 7. Minimálne to tvrdí zamastenec jedného zo subdodávateľov jablkovej spoločnosti. Podľa šéfredaktora Nowherelse.fr môže byť ale pravda úplne iná! Problémov je totižto na podivnom šasi hneď niekoľko.

iPhone 7 - svetapple.sk iPhone 7 - svetapple.sk

Prvým je výstup na 3,5mm audio jack, ten podľa posledných informácií iPhone 7 nebude mať a hoci to nie je na 100% jasné, je to minimálne vysoko pravdepodobné. Na “vysoko pravdepodobné” sme si za posledné roky v prípade únikov už tak trochu zvykli, akonáhle sa o veci hovorí viac ako by sa malo (čo sa o 3,5mm jacku hovorí určite), uvidíme ju aj na Keynote. Taktiež je šasi navrhnuté pre 5,2″ displej, ktorý by iPhone 7 mať nemal.

Naskytá sa tu potom ale otázka, akému telefónu šasi patrí. Podľa Steva z Nowherelse.fr môže ísť o Huawei P9, ktorý by mal práve priniesť 5,2″ displej, čo by  k šasi dokonalo sedelo. Navyše sa nám nezdá, že by spoločnosť chcela tak rýchlo opustiť koncept “unibody”. Udivíme teda buď už to na ďalších únikoch alebo na samotnej septembrovej Keynote, no aj my sa prikláňame k verzií, že o iPhone 7 skôr nejde ako ide!

iPhone 7 - svetapple.sk iPhone 7 - svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.