O tom, že nám Apple ponúkne nový iPhone niekedy v septembri sme vás informovali už dávnejšie. Dnes sme sa však dozvedeli presný dátum vydania a navyše aj to za koľko sa bude zariadenie predávať!

Dátum predstavenia

Podľa Čínskeho webového portálu Tencent predstaví spoločnosť Apple svoj inteligentný telefón 19. septembra! Táto informácia údajne prišla od dobre informovaných zdrojov z vnútra spoločnosti Apple a od obchodných reťazcov. Túto správu len potvrdzuje fakt, že nemecký Telekom na tento dátum upozornil svojich zamestnancov na to, že sa chystá zahájenie predaja nového produktu.

Deutsche-Telekom
Nemeckému Telekomu unikla dôležitá informácia! – svetapple.sk

Iba 32 a 64 GB verzia!

Údajne sa však dočkáme len dvoch verzií pamäte telefónu. V Apple si zrejme uvedomili, že 16gb úložisko už nie je dostačujúce a tak nám ponúknu len 32 a 64 gigabajtovú verziu. Dobrou správou však je, že sa základná 32gb verzia bude ponúkať za cenu terajšej 16gb. Podľa zdroja to bude 846$ teda 620€. Drahšia 64gb bude stáť 1008$ čo činí 740€. Možno sa však dočkáme aj verzie so 128gb, s ktorou sme sa mohli doteraz stretnúť len v iPade! Všetky uvedené ceny sú uvedené za 4,7″ verziu. Pokiaľ si budete chcieť kúpiť väčšiu, a teda 5,5″ zaplatíte údajne o približne 100€ viac za oboje varianty.

heres-what-the-iphone-6-might-look-like-according-to-various-leaks-and-rumors
Základnou pamäťou pri iPhone 6 bude zrejme 32GB – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.