Kedže sa predstavenie novej generácie jablkového telefónu neodkladne blíži, začínajú sa okrem makiet objavovať aj vizualizácie, vytvorené pomocou Photoshopu či rôznych 3D programov. Práve v takých vznikol tento render, na ktorom môžme vidieť naozaj pekný dizajn iPhonu 6, ktorý je navyše aj veľmi pravdepodobný!

Render

V tomto renderi môžme vidieť naozaj množstvo dizajnových prvkov, okolo ktorých sa v poslednom čase diskutovalo. Jedným z nich je aj zakrivenie displeja po bokoch telefónu, ktoré nahradilo klasický plastový rámček oddeľujúci krycie sklo od kovového rámu, slúžiaceho ako anténa zariadenia! Celý vzhľad sa samozrejme nesie v tom, ktorý môžme poznať z iPadov či iPodov.

4mp_iphone6_render_bottom
Celé zariadenie svojim dizajnom nadväzuje na iPad a iPod – svetapple.sk

Tenkosť

Zariadenie na fotkách pôsobí naozaj tenkým dojmom! Podľa doposiaľ zistených informácií môže mať na hrúbku niečo medzi 6-7 mm. Má ísť pritom o jednu z najšpecifickejších vlastností iPhonu6! Práve to vraj spôsobilo problém pri výrobe, kde muselo Apple zmeniť dodávateľa batérií.

2mp_iphone6_render_left-view
Nové zariadenie má byť ultra tenké! – svetapple.sk

 

Čistota

Na tomto koncepte si konečne môžme vychutnať zaoblené tvary zariadenia vo vysokej kvalite. Omnoho lepšie sa na ne totiž pozerá ako na nekvalitné či dokonca veľmi nepresné makety, vytlačené na 3D tlačiarniach!

9mp_iphone6_render_backdetails
Nový iPhone 6 by sa mal riadiť heslom „čistota dizajnu“ – svetapple.sk

zdroj: 9to5mac.com

8mp_iphone6_render_back2
Render iPhonu 6 – svetapple.sk
7mp_iphone6_render_back
Render iPhonu 6 – svetapple.sk
5mp_iphone6_render_low-angle
Render iPhonu 6 – svetapple.sk
3mp_iphone6_render_right-view
Render iPhonu 6 – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.