Súčasná doba žiaľ už svietiacim jablkám nepraje. Kedysi to bolo niečo, čo doslova definovalo počítače spoločnosti Apple. Potom ale prišiel 12″ MacBook s Retina displejom a legendárne svietiace logo spoločnosti umrelo spolu s ním. Rovnaký trend nasledovali aj nové MacBooky Pro, čo je veľká škoda. Na iPhone sme žiaľ tiež nikdy svietiace logo oficiálne nevideli. Neznamená to ale, že sa nikdy nedalo dorobiť. Dokonca to ide aj na tých najnovších. 

Svietiace logo

Svietiace logo na iPhone je možno pre niekoho nepredstaviteľné, na druhú stranu ide o celkom reálnu vec, hoci to tak nevyzerá. Bez značných zručností a hlavne skúseností, čo sa technológií týka by sme sa ale radšej do niečoho takéhoto nepúšťali. Predsalen musíš otvoriť telefón a pohrať sa s niektorými továrenskými riešeniami. Akonáhle to ale urobíš dobre, na zadnej strane svojho iPhonu môžeš mať v podstate veľmi jednoducho logo, ktoré svieti a celé to aj na variante Jet Black.

Tá má jednu nevýhodu a to tú, že čierne logo sa pri leštenom hliníku doslova stráca a človek ani nemusí vedieť, že ide o iPhone. Ak by sa chcel niekto odlíšiť, toto je veľmi dobrý spôsob. Následujúci návod ti ukáže, ako na to a čo k tomu potrebuješ. Pokiaľ ale nie si skúsený radšej to nerob. Ak ale po svietiacom logu veľmi pasieš, na svete nájdeš veľa ľudí, ktorí už nejeden iPhone otvorili a za nejaké peniaze ti to radi spravia. Radšej sa teda vydaj touto cestou! 🙂

Prečítajte si tiež  Apple na poslednú chvíľu vyriešilo problém s displejom iPhonu 6!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.