V Amerike je normálne úplne všetko, o čom sa určite presvedčíte aj v následujúcom videu, v ktorom účinkuje Jimmy Fallon (v jeho vlastnej show), no a ako jeho hosť Will Smith, ktorého môžme poznať z rôznych úspešných filmov ako „Muži v Čiernom“ alebo „Ja, legenda“. Pokiaľ k tejto dvojici pridáte jeden iPad Air, získate skvelé hudobné duo!

Poriadne to roztočili!

O tom, že sa za pomoci vášho iPadu dá tvoriť aj skvelá hudba sme vás už niekoľkokrát informovali. Túto možnosť využila aj dvojica Jimmy Fallon a Will Smith, ktorí vo večernej talk-show Tonight Show Starring Jimmy Fallon ukázali, že okrem herectva či moderovania im ide aj tvorba hudby. Jimmy Fallon totiž v istej časti show vytiahol spod svojho stola čierny iPad Air a zapol aplikáciu Loopy (Loopy HD – A Tasty Pixel), ktorá umožňuje nahrávanie rôznych zvukových stôp a ich následné vzájomné spájanie. Vďaka tomuto sa im za pomoci zvukov, ktoré sami vytvorili, podarilo vytvoriť slušný Beatbox skladby  It Takes Two“ od Roba Basa & DJ E-Z Rocka. 

- Reklama -

O tom, či im aj hudobný žáner sadol rovnako dobre ako ten herecký či moderátorský už posúďte sami. Jedno je však isté, tejto dvojici sa podarilo urobiť na javisku ozajstnú show a to všetko za pomoci iPadu!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.