Analytici, pracujúci v jednej z najvplyvnejších bánk súčastnosti-Jp Moragn Chase, predpovedajú, že odolné zafírové sklíčko dostane len najprémiovejšia verzia so 128 GB úložiskom!

Nedostatok zafírových sklíčok!

Analytici hovoria o tom, že Apple nie je schopné vyprodukovať dostatok zafírových sklíčok na to, aby nimi pokryl všetky verzie iPhonu. Len minulý rok stihla Jablková spoločnosť za prvý štvrťrok predať 51 miliónov kusov mobilného zariadenia. Tento rok sa plánujú ešte väčšie predaje a zafírových sklíčok vraj nebude dosť. Analytici tvrdia, že práve takýchto sklíčok je spoločnosť schopná vyrobiť len okolo 10 miliónov kusov čo rozhodne nestačí na pokrytie celej výroby!

mBwO.zafir_305_jpg
Zafírové sklíčka vraj dostane len 128GB verzia! – svetapple.sk

Len 128 GB

Analytici tiež tvrdia, že takéto sklíčko sa dostane len do zariadení zo vstavanou 128 GB pamäťou. Zatiaľ nie je známe, či pôjde o 4,7″ alebo 5,5″ verziu. Apple však doteraz nerobil žiadne rozdiely medzi jednotlivými verziami iPhonu. Pokiaľ ste si nekúpili základnú 16 GB ale 32 ,GB jediné čo vás od základnej veierz líšilo bolo 16 GB navyše a samozrejme o 100 € ľahšia peňaženka. Práve preto sa zdá ako málo pravdepodobné, že Apple podstúpi takýto krok.

iPad-128-GB
iPhone by mal byť druhým zariadením z rodiny iOS, ktoré ponúkne 128GB úložisko! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.