V poslednej dobe sme si už tak nejako zvykli na to, že spoločnosť Apple predstavuje svoje nové iPhony pravidelne v septembri takmer každý rok. Áno, zo začiatku to síce bolo ináč, ale posledné roky padalo predstavovanie na september. Pred pár dňami sa na istých čínskych serveroch objavili špekulácie o tom, že nový iPhone príde o čosi skôr, dnes túto teóriu potvrdil aj Ming-Chi Kuo.

iPhone skôr? Možno áno ale má to podmienku!

Ming-Chi Kuo je jeden z najuznávanejších Apple analytikov na svete. Jeho predpovede doteraz takmer vždy vyšli. Tá posledná viacmenej súvisí s informáciami od čínskych zdrojov, ktoré tvrdili, že iPhone príde o mesiac skôr, ako to v býva v poslednom čase zvykom. Znamená to teda, že podľa odhadov by mohol iPhone 6s skutočne vyjsť ešte v auguste tohto roka, no má to jedno „ale“, ktoré Ming-Chi Kuo veľmi zdôrazňuje.

- Reklama -

Spoločnosť Apple totiž síce predstaví (samozrejme len podľa odhadov) nové generácie iPhonu ešte v lete tohto roka, no do predaja sa dostanú až o mesiac neskôr a teda v septembri. Táto správa vyzerá určite veľmi zaujímavo, každopádne sa náš web nestotožňuje s odhadmi známeho analytika. Áno, niečo pravdy na tom môže byť a nevylučujeme, že sa predpovede nakoniec zhodnú s realitou, avšak niečo nám na tom nehrá. Prečo by Apple podstupovalo podobný krok, keď doterajší spôsob predstavovania aj predaja iPhonu v septembri dokonalo fungoval? No nechajme sa prekvapiť!

iphone_6_svetapple.sk
iphone_6_svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.