Spoločnosť Apple predstavila počas minulého týždňa druhú beta verziu svojho počítačového operačného systému OS X El Capitan, ktorý prezradil úplne nové fakty a budúcom 21,5″ iMacu. Spoločnosť Apple by mala vyvíjať toto zariadenie so 4K displejom, čo by mohla byť menšia alternatíva k 27″ 5K iMacu, ktorý Apple predstavilo počas minulého roka.

21,5″ iMac so 4K displejom

Vývojári trošku bližšie rozobrali novú beta verziu operačného systému OS X El Capitan a objavili niekoľko veľmi zaujímavých informácií, vďaka ktorým už dnes vieme, že Apple takmer na isto predstaví 21,5″ iMac so 4K retina displejom. Konkrétne rozlíšenie displeja by malo byť 4096 x 2304 pixelov, čo by pri menšom iMacu určite dávalo zmysel vzhľadom na to, že doteraz mal len 1920 x 1080 pixelov.

- Reklama -

Pridanie retina displeja do ponuky nového počítača nie je navyše nič výnimočné a ako sme mohli vidieť aj v iných prípadoch, spoločnosť Apple vybavuje všetky svoje zariadenia práve displejom, ktorý ponúka vysoké rozlíšenie. Tieto displeje sú naozaj fantastické a práve preto sa nečudujeme, že ich Apple vo veľkom využíva. Ako si na tom ty, má tvoj iMac poprípade MacBook Retinu?

iMac  svetapple.sk
iMac svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.