Pokiaľ patríte medzi milovníkov Jablkovej spoločnosti, určite viete, že si častokrát neudržia cenovku na uzde. Dostanete síce kvalitný a ultra výkonný počítač, no nie každý si ho môže dovoliť. Tak či onak, Apple oslavuje ďalší obrovský úspech. Podľa agentúry IDC je tento štvrťrok Apple tretím najväčším predajcom počítačov v USA! 

Najviac predaných počítačov za jeden štvrťrok od roku 1995

Apple potvrdzuje to, že je mega-úspešnou spoločnosťou nielen predajmi svojich mobilných zariadení, ale aj predajom počítačov, ktoré nazývame Mac. Počas posledného fiškálneho štvrťroka predalo Apple 13,4% Macov zo všetkých vôbec predaných počítačov v USA. Zaradil sa tým do Top 3 predajcov v USA. Jeho konkurencia je už len Dell s hodnotou 24% a HP s 28%. Pokiaľ sa pozrieme spätne môžme si všimnúť, že Apple predalo najviac počítačov počas jedného štvrťroka od roku 1995!

Yosemite_Macbook

Tim Cook: „Sme veľmi hrdí na naše predajné výsledky Macov, obzvlášť s ohľadom na celkový pokles predajov počítačov na globálnom trhu za uplynulý rok“

Back-to-School

To je jeden z najúspešnejších programov, vďaka ktorému sa podarilo predať až o neskutočný milión počítačov viac, ako minulý rok. Apple totiž študentom ponúka svoje počítače s výraznou zľavou, vďaka čomu ich cena nemusí byť až taká vysoká. No, Macy sú jednoducho dokonalé stroje na tvorbu a prácu, pod čo sa podpisuje aj ich nevídaný úspech. Súhlasíte s nami? 🙂

Mac_Mini_35536140_35522798_35440708_35522800_03

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.