Spolčonosť Apple predstavila svoj prvý Macintosh 31 rokov dozadu a od tých čias sa v podstate stal kultovým zariadením. Dizajn tohto zariadenia bol naozaj vydarený, pod čo sa podpísal aj Steve Jobs, ktorý na ňom veľmi drel a trval na každom detaile. Ako by však vyzeral tento počítač po 30 rokoch? Tento render sa vám zaručene zapáči!

Neuveriteľne tenký!

Zariadenie, ktoré „vyrenderovali“ v nemeckom Curved/Labs sa naozaj podarilo. Takmer všetky súčasné Apple výrobky sú naozaj tenučké. Hovoríme o počítačoch iPadoch, iPodoch a samozrejme iPhonoch. Jednoducho všetko, čo môže byť tenké, je tenké a to sa podpísalo aj ako hlavné motto tohto konceptu. Dizajnéri jednoducho zobrali predný klasický tvar prvého Macintoshu a prerobilo ho do súčasnej podoby. No, zariadenie je ozaj tenké a s klasickým Macintoshom sa nemôže porovnávať. Autorom tohto diela by mohla byť vyčítaná len veľkosť displeja, no tá pre zachovanie tvaru musela ostať. Pozrite si viacej na následujúcom videu! Čo poviete páči sa vám toto zariadenie?

Prečítajte si tiež  Legendárny Macintosh vytlačil na 3D tlačiarni: Pôsobivý projekt zabral mesiace roboty
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.